درباره آنامیز بیشتر بدانید…..

ریشه کلمه آنامیز ترکی بوده و به معنی مادر ما می باشد و در همین راستا آنامیز، با شعار آنامیز مثل یک مادر در کنار شماست فعالیت خود را شروع کرده است .

آنامیز نامی جدید و طرحی جدید است که در آن محصولات غذایی خاص به صورت  آنلاین و در اسرع وقت در کنار اطمینان از سلامت محصول برای متقاضی ارسال می شود.

آنامیز با طرحی نو و روشی نو سلامت و اطمینان را برای مشتری خود به ارمغان می آورد

آنامیز از یک خواست عمومی شکل گرفت ، خواستی که از نگرانی خانواده هایی حکایت داشت که گاه تهیه مواد اولیه پخت و پز برای آنان چندان راحت نبود و یا کیفیتی که انتظارش را میکشیدند شاهد نبودند.

میدانید که محصولات غذایی با حساسیت بیشتری باید مراقبت و تهیه شود چرا که با سلامتی افراد ارتباط تنگا تنگ دارد و ما با آنامیز بر آن شدیم که خاطر خانواده ها را در فراهم کردن ما یحتاج غذایی آنان جمع کنیم .ذهن و خاطری که باید متمرکز اموری مهمتر شود.

از آنجا که فراهم کردن مواد غذایی سالم و بهداشتی گاهی همراه با دردسر وگاهی با توجه به کمبود وقت و حجم کار روز مره ، سخت به نظر میرسد بنابراین تهیه وارسال مواد مطمئن و بهداشتی و با دسترسی سریع وآسان و البته با قیمت مناسب فرآیندی است که آنامیز در کوتاهترین زمان  آن را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد.

در کنار همراهان و خریدارانمان به پیشرفت و بهبود روزافزون می اندیشیم و هر روز گامی نو و موثر در این راه بر خواهیم داشت .

مدیریت آنامیز توسط مهندس صنایع غذایی

مجموعه آنامیز توسط مهندس صنایع غذایی، با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در کارخانه مواد غذایی حمید ، مدیریت می شود،که خود نظارت کامل و دقیق را بر فرایند تهیه ، شستشو ، بسته بندی محصولات آنامیز دارد .

ترویج مصرف غذای گیاهی سالم و بهداشتی و آسان کردن آشپزی از مهمترین اهداف آنامیز می باشد که با بکار گیری افراد مستعد و تحصیل کرده  تلاش دارد بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

چرا از آنامیز خرید کنیم؟

۱-محصولات کاملا سالم،بهداشتی و خانگی

سلامت و بهداشت درمحصولات آنامیز حرف اول وآخر را میزند. این محصولات بصورت خانگی و بهداشتی  تهیه می شود. همچنین در فرآیندی بهداشتی نیز،محصولات درخواستی شما بسته بندی شده و با شیوه ای بهداشتی و مطمئن در همان روزبرای شما ارسال می شود.

۲- ارسال سریع ، آسان ومطمئن

پس از ثبت درخواست شما و بسته بندی محصولات ، زنبیل خرید شما در یک یخچال کوچک به پیک برای ارسال تحویل داده می شود.پیک های فروشگاه ما با توجه به زمان خرید، به سرعت زنبیل خرید شما را درب منزل به شما تحویل می دهند.شما می توانید در زمان تحویل و در صورت بروز مشکل در یک محصول آن را مرجوع کرده تا دوباره محصول مورد نظر شما تهیه و برای شما ارسال گردد.

۳- خرید آسان ، با کیفیت و مناسب ترین قیمت

ما در آنامیز ، سعی نموده ایم تا شما در یک فرآیند ساده و با چند کلیک محصولات موردنظر خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.

۴- خرید آنلاین 

پس از ثبت درخواست می توانید به صورت آنلاین و به راحتی از طریق درگاه بانکی مبلغ سفارش خود را برای ما واریز نمائید.

ناب وطبیعی شروع کنید….

با عضویت در خبرنامه، از تخفیف ها و مزایای ویژه ما بهره مند شوید